Pilates

Klíč k pevnější, pružnější postavě a klidnější mysli. 
 Nabízím osobní přístup ve skupince max. 8 osob.
 Zlepšíte fyzikou kondici i duševní pohodu.

Cesta k síle, pružnosti a harmonii těla i ducha

Představte si klidnou oázu, kde každý Váš pohyb vede k silnějšímu a pružnějšímu tělu. Zde Vaše mysl nachází mír. Zaměřuji se na osobní přístup ve skupinkách max. 8 osob, abych zajistila, že získáte to nejlepší z každé lekce.
 
Pilates není jen cvičení, je to cesta k hlubokému pochopení a ovládání svého těla. Důraz je kladen zejména na střed těla a podporu páteře. Odměnou je zformované pevné ploché břicho.
 
Od okamžiku, kdy se ponoříte do lekcí, začnete cítit, jak se Vaše tělo zpevňuje a držení těla se mění. 
 
Díky pilates strojím můžete překonávat své slabé stránky a dosahovat nových výšin své fyzické kondice. Je to ideální metoda pro každého, od začátečníků až po zkušené sportovce, jen je třeba dbát na vhodné modifikace. Přináší hmatatelné výsledky, které nejen uvidíte, ale i pocítíte.
 
Přijďte a objevte, jak pilates může změnit Váš život. Nabízím holistický přístup, který propojuje tělo a mysl, cílem je vnímat a efektivně využívat každý sval v těle. 
 
Nenechte si ujít šanci na pevnější, pružnější postavu a klidnější mysl. 
 
Přihlaste se ještě dnes a zažijete rozdíl s osobním přístupem, který změní Vaše vnímání cvičení.
  

KAPACITA MÍST JE NYNÍ PLNĚ OBSAZENA
Možnost zapsání na listinu náhradnic. Mnohdy se poštěstí ;-)


"Věrnostňák" 

Věrnostní program přináší slevu 10% - 20%.
 Zakládá se vždy jen na jednu osobu - tj. není přenosný!!! Platí celý rok od data vložení. Před koncem platnosti lze prodloužit novým vkladem do "věrnostňáku". 

Klubové výhody

Jako člen klubu "Fit Balanc s Andy" získáte každý měsíc exkluzivní slevy na vybrané služby nebo produkty nabízené ve Sweet Time. Objevte nové způsoby, jak pečovat o své tělo a mysl. To vše s výhodami, které jsou připraveny pouze pro členy klubu. Dopřejte si více za méně.

  Pilates - permice 

Využijte permice 10 - 30 vstupů
  s platností 3 - 9 měsíců. Ideální volba pro všechny, od pravidelných pilates nadšenců po ty, kteří hledají správný impulz k zahájení své cesty za zdravím a pohodou. 
 S permicemi získáte motivaci investovat do sebe a těšit se z každé návštěvy.

Přihlaste se k odběru a nic Vám neuteče 😉