VacuShape

Účinné řešení hubnutí!
  Redukce pomerančové kůže a nežádoucího podkožního tuku

VacuShape

Inovativní cesta k úbytku tuku a redukci celulitidy.

VacuShape je zaměřený na boj s celulitidou a přebytečným tukem v oblasti břicha, boků a stehen. Využívá podtlaku, dochází k nasávání krve do tukové tkáně, čímž je aktivována a zefektivněna její transformace na energii. Díky tomu zajišťuje efektivnější prokrvení a lepší metabolizmus tuků během pouhých 30 min chůze. 
 
VacuShape odstraňuje celulitidu, aktivuje krevní a lymfatický oběh. 

Optimální výsledky dosáhnete s pravidelností 15 - 20 vstupů, 2 - 3 x týdně. Dodržujte optimální tepovou frekvenci.
Studie ukázaly, že VacuShape umožňuje ztrátu až 3x více tuku na stehnech ve srovnání s běžným cvičením. Pravidelné používání může vest k úbytku 1 - 1,5 konfekčního čísla za 4 - 6 týdnů. 
 
Kontraindikace: není vhodný pro žilní záněty, srdeční problémy, nedávné trombózy, onkologické pacienty nebo těhotné. 

  VacuShape funguje stejně jako běžecký pás až na to, že jste při 30 min. chůzi uzavřena od pasu dolů v komoře. Dokonalé prokrvení problémových partií je zajištěno střídavým podtlakem. Podtlak postupně nasává krev do tukových polštářků, aktivuje tukovou buňku a lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější. 
   
  Je třeba dodržovat tepovou frekvenci okolo 65% maximální tepové frekvence (MTF). MTF se určí pomocí vzorce MTF = 220 - věk. 

  Proč je VacuShape tak účinný ve spalování tuků?
  Dokonalé prokrvení problémových partií (břicho, boky, hýždě a stehnu) je zajištěno střídavým podtlakem ve vakuové kabině. Tento zvýšený přívod krve, výživy a kyslíku k dolní části těla při cvičení svalů vede ke zvýšenému metabolismu tukové tkáně, buněčné činnosti a rychlejšímu spalování tuků.  
   
  Musím ve VacuShape usilovně cvičit?
  Ne, usilovné cvičení v podtlaku se považuje za nežádoucí. Vaše tepová frekvence by měla být okolo 65% maximální tepové frekvence (MTF), tak abyste se pohybovala v aerobním pásmu, spalovala tuky a ne cukry. 
   
  Jak často cvičit ve VacuShape?
  Doporučuje se 2 - 3x 30 min. týdně po dobu 6 - 8 týdnů. Následně se můžete rozhodnout pokračovat v další likvidaci tuku při stejné intenzitě nebo stabilizovat dosažené výsledky při jednom cvičení týdně.  

  Jaký efekt a výsledky mohu očekávat?
  Vědecké testy prokázaly, že ženy ztrácejí při používání VacuShape na stehnech 3x více tuku než při používání normálního cvičení. Pravidelné využívání VacuShape vede k průměrnému úbytku tukové tkáně o 1 - 1,5 konfekčního čísla za měsíc, tj. 5 - 7 cm v obvodu nejkritičtější tělesné míry. 
  Výdej energie se zvyšuje až o 50% ve srovnání s chůzí na běžeckém pásu bez použití vakua. Tuk se začíná spalovat za kratší dobu a únava svalů není pozorovatelná tak brzy, protože kyselina mléčná, která se vyvíjí ve svalech při námaze, se odstraňuje a metabolizuje mnohem rychleji. 
   
  Jsou výsledky trvalé?
  V žádném případě boj s celulitidou po jedné terapii VacuShape nekončí, ale máme v rukou účinnou zbraň. 

  Tipy a doporučení
  Nárazová terapie minimálně 15 - 20 aplikací 2 - 3 x týdně po dobu 6 týdnů pro maximální „nastartování" látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým či centimetrovým úbytkům).
  Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. Ke spalování tuků ve svalech dochází po 20-30 minutách. Ve VacuShape® se tato doba zkrátí až o třetinu. 
  Striktně dbejte na dodržování optimální tepové frekvence (OTF), neboť při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80 % tuky a jen z 20 % cukry, což je důležité pro maximální výsledky. Vzorec pro výpočet OTF=0,65 x (220 - věk klientky). 

  Pro maximální výsledky doporučujeme využívání programů se střídavým podtlakem P2 a P3. Program s nejsilnějším podtlakem P1 používáme zřídka. Při časté aplikaci může dojít ke zviditelnění žilek na kůži. Programy s konstantním podtlakem nemají zase takovou účinnost jako podtlak střídavý. Dodržovat pravidelný pitný režim. 
  Nedoporučujeme chodit po aplikaci do solária, sauny a neprovozovat druhy sportů, které extrémně zatěžují svaly nohou. 
  Oblékněte si legíny (tepláky) nebo šortky a bavlněného trika. Na nohy lehké sportovní boty s hladkou podrážkou a s sebou si vezměte ručník. 
  Pro maximální účinek naneste před aplikací gel/krém na celulitidu - k zakoupení skořicový gel. 
  Dodržujte pokyny odborně vyškolené obsluhy.
   
   
  KONTRAINDIKACE:
  Primární kontraindikace
  - povrchový i hluboký zánět žil na dolních končetinách kdykoli v anamnéze
  - nádorové onemocnění kdykoli v anamnéze
  - trombóza kdykoliv v anamnéze
  - srdeční infarkt a mozková cévní příhoda (mozkový infarkt) kdykoli v anamnéze
  - lymfedém dolních končetin
  - jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová a srdeční
  - jakékoliv zánětlivé onemocnění
  - cukrovka
  - hemoroidy
   
  Sekundární kontraindikace
  - vysoký krevní tlak - dekompenzovaný (je-li kompenzováno léky - je možno)
   
  Chronická žilní insuficience (nedostatečnost): 
  1. stupeň - Venektázie (roztažená žíla, metličky) - DOPORUČUJE SE
  2. stupeň - Varixy - NEDOPORUČUJE SE, záleží na rozsahu - nutná konzultace s lékařem
  3. stupeň - Hyperpigmentace, exematická dermatitida, ZAKÁZÁNO
  4. stupeň - Bércové vředy - ZAKÁZÁNO
   
  - těhotenství - závažný důvod bránící klientkám využívat výhody cvičení ve VacuShape. 

  Během cvičení dochází k silnému prokrvení pánevního dna, které by v krajním případě mohlo vést až k potratu!
   
  V případě pochybností doporučujeme vždy konzultaci s lékařem.
   
   
  Co způsobuje tvorbu celulitidy a tuku?
  80% žen má dispozice k tvorbě celulitidy a nadměrnému ukládání tuku, který se tvrdošíjně akumuluje v partiích boků, břicha, stehen, hýždí,  popř. paží. Nejzávažnější "vyvolávající" faktroy jsou žilní a hlavně lymfatická nedostatečnost,  event. jejich kombinace, dlouhodobější expozice nadbytku hormonu estrogenu, slabost vazivové tkáně, nepříznivé genetické a dědičné dispozice. Akumulace tuku v problémových partiích, následné snížení krevního a lymfatického oběhu v podkožním tukovém vazivu ztěžuje, pokud přímo neznemožňuje spalovat tuk, ať se ženy snaží sebevíc.
    
  Příčiny vzniku celulitidy
  - nedostatečný pohyb - nefunguje svalová pumpa
  - hormony - nadměrné produkování nebo dodávání estrogenu a progesteronu
  - nadváha - nadbytečná zásoba tuku
  - dědičnost - typ postavy
  - nesprávná strava
  - nedostatek tekutin
  - nevhodné prádlo a obuv
  - stres
  - nikotin

   Odstraňování celulitidy
  pohyb - životní nutnost - chůze, cvičení, plavání, jízda na kole atd.
  výživa - vyvážený poměr bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálních látek 
  pitný režim - minimálně 2 - 3 litry denně
  masáže - lymfodrenáž (podpora lymfatického systému), kosmetické přípravky
   
  Proč je odstraňování celulitidy a tuku tak obtížné?
  Při léčbě celulitidy a odstraňováním tukových rezerv je společně s dodržováním pitného režimu, správným jídelníčem, lymfatickými masážemi a krémy, nejdůležitější cvičení. 
  Je velmi důležité pochopit souvislost mezi krevním a lymfatickým oběhem, ztrátou tuku a cvičením. Během cvičení se tělesná teplota postižených partií v dolní části těla snižuje, protože krev proudí pryč z podkoží do svalové tkáně. Horní část těla má na druhé straně normální oběh a teplota se zvyšuje, s tím, jak se cvičení stupňuje. Pracující svaly vyžadují přísun energie, jež je čerpána z tukových zásob z míst, kde je k dispozici dostatek krve jako přepravního média. To vede k tomu, že se tuk spaluje v nežádoucích partiích horní části těla a nikoli tam, kde bychom chtěly (břicho, boky, stehna, hýždě). Tato vazba mezi krevním oběhem, ztrátou tuku a cvičením je velmi důležitá. Ženy s ložisky tuku kolem boků, stehen a hýždí nedokážou efektivně odstranit celulitidu a tuk pomocí normálního cvičení, ať se snaží sebevíc. 

  "Věrnostňák" 

  Věrnostní program přináší slevu 10% - 20%.
   Zakládá se vždy jen na jednu osobu - tj. není přenosný!!! Platí celý rok od data vložení. Před koncem platnosti lze prodloužit novým vkladem do "věrnostňáku". 

  Klubové výhody

  Jako člen klubu "Fit Balanc s Andy" získáte každý měsíc exkluzivní slevy na vybrané služby nebo produkty nabízené ve Sweet Time. Objevte nové způsoby, jak pečovat o své tělo a mysl. To vše s výhodami, které jsou připraveny pouze pro členy klubu. Dopřejte si více za méně.

    Pilates - permice 

  Využijte permice 10 - 30 vstupů
    s platností 3 - 9 měsíců. Ideální volba pro všechny, od pravidelných pilates nadšenců po ty, kteří hledají správný impulz k zahájení své cesty za zdravím a pohodou. 
   S permicemi získáte motivaci investovat do sebe a těšit se z každé návštěvy.

  Přihlaste se k odběru a nic Vám neuteče 😉