VIP výživové poradenství

  JAK ZHUBNOUT, 
 KDYŽ UŽ NEMÁM KDE UBRAT?!

Odhoďte obavy, že změna je o drastickém dietování!

VIP výživové poradenství je víc než jen jídelníček.
Ten v mé nabídce služeb nikdy nečekejte!!!
 
Jedná se o 10 týdenní program určený k změně přístupu k jídlu, zdraví i pohybu. Díky individuálnímu přístupu si stanovíme realistické cíle, které Vám pomohou dosáhnout dlouhodobě udržitelných změn ve Vašem životním stylu.
 
VIP poradenství zahrnuje telefonické/on-line konzultace, pravidelné kontroly pokroků. Průběžně upravujeme nastavení, dle potřeb a pokroků, které se postupně dostavují. Praktické doporučení pro správné stravovací návyky. Plán pro zlepšení Vaší fyzické kondice a celkového zdraví. Komplexní péče zahrnující motivaci i podporu během celého programu.

Cílem je naučit se dlouhodobě zdravě a udržitelně jíst i žít!

S VIP výživovým poradenstvím dosáhnete víc než jen estetických změn - získáte nový pohled na jídlo, pohyb a péči o své tělo. Připravte se na cestu plnou objevů!


"Věrnostňák" 

Věrnostní program přináší slevu 10% - 20%.
 Zakládá se vždy jen na jednu osobu - tj. není přenosný!!! Platí celý rok od data vložení. Před koncem platnosti lze prodloužit novým vkladem do "věrnostňáku". 

Klubové výhody

Jako člen klubu "Fit Balanc s Andy" získáte každý měsíc exkluzivní slevy na vybrané služby nebo produkty nabízené ve Sweet Time. Objevte nové způsoby, jak pečovat o své tělo a mysl. To vše s výhodami, které jsou připraveny pouze pro členy klubu. Dopřejte si více za méně.

  Pilates - permice 

Využijte permice 10 - 30 vstupů
  s platností 3 - 9 měsíců. Ideální volba pro všechny, od pravidelných pilates nadšenců po ty, kteří hledají správný impulz k zahájení své cesty za zdravím a pohodou. 
 S permicemi získáte motivaci investovat do sebe a těšit se z každé návštěvy.

Přihlaste se k odběru a nic Vám neuteče 😉